Подписаться на рассылку
18 июня 10

Відкрите звернення трудового колективу ЗАТ «Одесакондитер» щодо дій громадської організації «Народна варта»

   Ми, трудовий колектив ЗАТ «Одесакондитер», звертаємося до всіх небайдужих до проблеми, яка утворилася на підприємстві завдяки діям члена спостережної ради Гросу Валентини Григорівни, яка протиправним шляхом привласнила майже 90% акцій товариства, передала їх відомому рейдеру Вадиму Валентиновичу Грибу (голові спостережної ради ГК «ТЕКТ»). Разом ці особи вчиняють спроби рейдерського захоплення підприємства.
   Для створення ширми законності рейдери, разом зі своїми прибічниками/спільниками звертаються з багаточисельними скаргами до різних державних структур, подають безліч безпредметних позовів з порушенням правил підсудності, з фальсифікованими доказами тощо, що негативним чином впливає на стабільність роботи підприємства.
   Крім зазначених дій рейдери, напевне, вирішили, що ширма законності буде неповною без підтримки «громадських організацій», таких, як наприклад «Народна варта». Та кого і від кого ця варта вартує невідомо.
   Трудовий колектив підприємства ніколи не просив цю організацію захистити його інтереси, оскільки впевнений, що підтримку необхідно просити у державних структур для врегулювання конфлікту в правовому полі, а не у групки осіб, повністю підконтрольних рейдерському угрупуванню, які вже довгий час представляють інтереси не середнього класу (Сергій Тішин, Ярослав Місяць), а інтереси крупного нелегального бізнесу з поширеною назвою РЕЙДЕРИ.
   Розгорнувши масштабну кампанію по рейдерському захопленню ЗАТ «Одесакондитер» і ЗАТ «Торговий дім «Люксембурзький», ГК «ТЕКТ» зіткнулися з рішучою і принциповою позицією керівництва та трудового колективу підприємства та ряду владних структур міста. Категоричне небажання господарського суду Одеської області на чолі з головою суду вирішувати справи за фальсифікованими документами, неналежними доказами, заставляє рейдерів шукати підтримку в інших судах, в тому числі звертатися у господарські суди інших областей, де наявні стійкі корумповані зв’язки навіть не зважаючи на правила підсудності таких спорів. І чомусь ці суди миттєво виносять заказні ухвали (а по суті рішення по справі) виходячи з наданих їм підложних доказів або навіть зі створених самими рейдерами витягів з інтернет-сторінок.
   Крім прізвища Продаєвича В.А. в «чорний список рейдерів» потрапило і прізвище начальника Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Ровинського Ю. О., який разом з ДКЦПФР в м. Києві намагається стримувати натиск професійних рейдерів з ГК «ТЕКТ», оскільки саме ДКЦПФР є тим спеціальним органом, який має стояти на стражі захисту корпоративних інтересів.
   Відтак, всі посадовці, на яких намагається впливати «ТЕКТ» та чию діяльність дискредитує різними методами, діють в рамках закону і цілком зрозуміло, що бачачи об’єктивну і реальну картину подій на підприємствах, вони відмовляються діяти за правилами, встановленими ГК «ТЕКТ» на чолі з його власником (і головою спостережної ради) В.В. Грибом та головою правління О.В. Сухоруковим.
   Використовуючи кишенькові конференції та безтілесних інтернет-журналістів, які, як правило, ховаються за псевдонімами, рейдери намагаються формувати необхідну для забезпечення своїх протиправних дій суспільну думку для захоплення ЗАТ «Одесакондитер» і ЗАТ «Торговий дім «Люксембурзький».
Ми бачимо, що українські рейдери вже вийшли на «народний» та міжнародний рівень, а зухвалості таких осіб, як Гросу В.Г., Гриб В.В. (та його співробітники Сухоруков О.В., Єфремов В.Ю., Кадацький П.О., Берещенко Р.О., Мельник І.І.) можна лише дивуватися, або давати рішучу відсіч, що вже майже рік робиться всім трудовим колективом підприємства на чолі з керівництвом, з яким пережиті тяжкі дев’яності і економічна криза 21 сторіччя, а також за підтримки принципових чиновників та посадовців державних органів влади всіх рівнів.
   «Народна варта» - це претензія на думку простої людини, працівника, українця та стояти на варті їх інтересів і переконань? Чи обділені народною любов’ю – спроба знайти спонсорів для виживання, реалізуючи сумнівні та протинародні проекти? Тоді і назва повинна бути, наприклад, «Чорна сотня». Та чи є дійсно зареєстрована в Мінюсті така «народна варта», яка могла б нести правову відповідальність за кожне своє слово? Чи «Народна варта» - це віртуальний проект, спрямований на допомогу в безкарному заволодінні чужою власністю такими «інвесторами» як Вадим Гриб, Равіль Муратов, Костянтин Григоришин, Максим Курочкін, брати Ігор і Олег Чуркіни, кожен з яких у свій час прийшов з Росії «підкорювати терени фондового ринку України» і здійснив велику кількість, з дозволу сказати, інвестиційних проектів, які закінчилися тотальним знищенням цих «піддослідних кроликів», як, наприклад, «Кіровоградський УТОК», «Київміськбуд», «Укртатнафта». Цей перелік далеко не вичерпний. Російська «інвестиційна еліта» продовжує штурмувати незайняті терени фондового середовища України, приїжджають все нові особи, як, наприклад, не так давно призначений голова правління ГК «ТЕКТ» Олексій Сухоруков. І цим «новим українцям» дуже потрібна підтримка всіляких «правозахисників», одягнених у мантії народності і вкритих перуками законності – молодих людей, ласих до «шальних грошей» і не принципових в питаннях банкрутства та ліквідації підприємств, оскільки їхні цілі виправдовують будь-які засоби. Мета – народна слава, цілодобова варта, зв’язки у напівлегальних колах напівнелегальних персон. І поряд з таким собі народним вартівником Сергієм Тішиним є й лідер руху середнього класу Ярослав Місяць, який, як і Сергій Тішин, напевне не має уяви що являє собою середній клас. Або навпаки, має і саме тому хоче винищити цей середній клас в угоду все тим же панам-інвесторам, які сьогодні «замовляють музику». І найбільш цікавим є те, що тішини і місяці не зможуть вижити без підтримки таких, як «ТЕКТ», а текти звичайно не зможуть продовжувати свою інвестиційну діяльність без «мілких підбрехувачів», які вкривають їх дії оболонкою законності.
   Трудовий колектив обурений діями громадського об’єднання «Народна варта», яке діє під егідою партії малого та середнього бізнесу і яке не перевіряючи дійсних обставин конфлікту на ЗАТ «Одесакондитер» та ЗАТ «Торговий дім «Люксембурзький» стає в підтримку осіб, які своїми діями намагаються знищити велике промислове підприємство зі значним експортним потенціалом та перетворити на джерело швидкої наживи.

З повагою,
Трудовий колектив ЗАТ «Одесакондитер»

Created By Awwsoft © 2009
"65007, Украина, г.Одесса, 3-й Водопроводный
пер., 9, ЗАО "Одесcакондитер""